Who is my Director?
Click on your township below to see your district director information.
Aastad – Framnas
Aastad
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Alexandria
District Five
Mike Loken
Alexandria, MN
(320) 834-3472
[email protected]
Ashley
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
Barsness
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Belle River
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
Ben Wade
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Blue Mounds
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Brandon
District Four
David Staples
Kensington, MN
(320) 491-6607
[email protected]
Burleene
District One
Gary (Andy) Anderson
Parkers Prairie, MN
(320) 304-2211
[email protected]
Carlos
District One
Gary (Andy) Anderson
Parkers Prairie, MN
(320) 304-2211
[email protected]
Chippewa Falls
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Darnen
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Deleware
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Donnelly
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Eastern
District One
Gary (Andy) Anderson
Parkers Prairie, MN
(320) 304-2211
[email protected]
Effington
District Two
Barbara Johnson
Miltona, MN
(320) 834-2498
[email protected]
Eagle Lake
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Elbow Lake
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Erdahl
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Elk Lake
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Evansville
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Framnas
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Glenwood – Moe
Glenwood
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Gordon
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
Gorton
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Grove Lake
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
Hodges
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Holmes City
District Four
David Staples
Kensington, MN
(320) 491-6607
[email protected]
Hudson
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
Ida
District Two
Barbara Johnson
Miltona, MN
(320) 834-2498
[email protected]
La Grand
District Five
Mike Loken
Alexandria, MN
(320) 834-3472
[email protected]
Lake Mary
District Four
David Staples
Kensington, MN
(320) 491-6607
[email protected]
Land
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Leaf Mountain
District Two
Barbara Johnson
Miltona, MN
(320) 834-2498
[email protected]
Leaf Valley
District Two
Barbara Johnson
Miltona, MN
(320) 834-2498
[email protected]
Leslie
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
Leven
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
Lien
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Logan
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Lund
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Macsville
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Millerville
District Two
Barbara Johnson
Miltona, MN
(320) 834-2498
[email protected]
Miltona
District One
Gary (Andy) Anderson
Parkers Prairie, MN
(320) 304-2211
[email protected]
Minnewaska
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Moe
District Four
David Staples
Kensington, MN
(320) 491-6607
[email protected]
New Prairie – Wykeham
New Prairie
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Nora
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Orange
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
Osakis
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
Parkers Prairie
District One
Gary (Andy) Anderson
Parkers Prairie, MN
(320) 304-2211
[email protected]
Pomme De Terre
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Pelican Lake
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Reno
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Rendsville
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Reynolds
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
Roseville
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Sanford
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Solem
District Four
David Staples
Kensington, MN
(320) 491-6607
[email protected]
Spruce Hill
District One
Gary (Andy) Anderson
Parkers Prairie, MN
(320) 304-2211
[email protected]
St. Olaf
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Stony Brook
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Swan Lake
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Tumili
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Urness
District Three
Audrey Hjelle
Barrett, MN
(320) 528-2383
[email protected]
Walden
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Westport
District Six
Joel Seela
Nelson, MN
320-250-7050
[email protected]
White Bear Lake
District Seven
Matthew Mattson
Kensington, MN
(320) 815-0980
[email protected]
Wykeham
District One
Gary (Andy) Anderson
Parkers Prairie, MN
(320) 304-2211
[email protected]